IRTG - خدمات ما
جمعه ۰۳ اسفند ۱۳۹۷
درباره ما
تعداد بازدید: 3479

با ارائه خدمات زیرسعی شده است تمام نیازهای شما رفع شود و دیگر نیازی به هیچ گونه تبلیغ با صرف هزینه های زیاد نباشید . از آنجایی که هدف از راه اندازی این سایت کمک به صنعت گردشگری و رفع نیازهای هم وطنان عزیز می باشد ، هزینه تبلیغات بسیار پایین می باشد و سود حاصل از آن جهت رفع نیازهای سایت استفاده می گردد .

خدماتی که ما ارائه می دهیم به دو دسته تقسیم می شوند :
1- خدمات رایگان :
نمایش در سایت : با ثبت هر تور در سایت ، علاوه بر اینگه برای آن تور یک صفحه اختصاصی ساخته می شود و با توجه به برنامه نویسی صفحات سایت در نتایج گوگل در صفحه اول نمایش داده می شود ، در تمامی صفحات سایت در منوی اصلی و در قسمت A نمایش داده می شود و توسط هزاران نفر مشاهده می شود .

نمایش در فیسبوک : بعد از ثبت تور ، در کمتر از 24 ساعت ، تور شما در صفحه راهنمای ایرانگردی در فیسبوک قرار خواهد گرفت و مورد بازدید صدها نفر قرار می گیرد .
برای مشاهده راهنمای ایرانگردی در فیسبوک اینجا را کلیک کنید و در صورتی که دوست دارید اطلاعات تورها و ییا اطلاعات و عکس هایی زیبا از نقاط دیدنی ایران را بینید آن را لایک کنید

ارسال ایمیل : خیلی از افرادی که مایل به دریافت اطلاعات تورها می باشند ایمیل خود را برای دریافت این اطلاعات وارد کرده اند . ادر صورتی که شما یکی از خدمات ارسال پیامک یا ارسال فکس ارا سفارش دهید ، در صورت تمایل شما ارسال ایمیل برای این افراد به صورت رایگان صورت می گیرد . در حال حاضر تعداد ایمیل های ثبت شده در سایت برابر ** می باشد .

2- خدمات غیر رایگان :
ارسال پیامک : پیامک های ارسالی از طرف ما به دو صورت می باشد :
ارسال پیامک به شماره های موجود در سایت : کسانی که مایل به دریافت اطلاعات تورها و بلیط های لحظه آخری هستند شماره خود را در سایت ما وارد کرده اند از آنجایی که بیشتر این افراد قصد سفر دارند ارسال پیامک به این شماره ها دارای بازدهی بالایی می باشد .
ارسال پیامک بر اساس منطقه : تبلیغات تور شما به ساکنین موجود در یک منطقه خاص یا محله تهران ارسال می شود .
برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه ارسال پیامک مراجعه کنید .

ارسال فکس : از آنجایی که اژانس های مسافرتی بزرگ جهت تکمیل شدن ظرفیت تور خود اطلاعات تورهای خود را در اختیار آژانس های مسافرتی کوچک تر و یا شهرستان ها قرار می دهند و با پرداخت حق کانتر یا کمیسیون با یکدیگر به همکاری می کنند ، اطلاعات تور و پکییج شما به بیش از هزار آژانس مسافرتی از طریف فکس ارسال خواهد شد .
برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه ارسال فکس مراجعه کنید .

تبلیغات در سایت : علاوه بر روش های تبلیغاتی فوق ، می توانید تبلیغات خود را به صورت بنری در تمام صفحات ما قرار دهید تا نه تنها مورد بازدید هزاران مسافر قرار بگیرد بلکه آژانسهای مسافرتی نیز با مراجعه به سایت ، آنها را مشاهده کنند .
برای مشاهده تعرفه تبلیغات و دریافت اطلاعات بیشتر به قسمت تبلیغات در سایت مراجعه بفرمائید .